HAPPY BOX - je kreativní fotopřístroj.

HAPPY BOX
HAPPY BOX

HappyBox je přístroj , který vás učiní šťasným :-) O co jde? Fotobudku, která se o pořízení vaší fotografie sama postará jistě znáte z obchoďáku nebo metra. S tou si ale na rozdíl od našeho HappyBoxu mnoho legrace neužijete. Obvykle tam pro celou vaši partičku není dost místa, nejsou tam žádné rekvizity, grafická úprava je žalostná a o kvalitě vytištěné fotografie nemluvě. A to nejhorší je, že ta obrovská a zastaralá fotobudka za vámi nikam nepřijede. A chtěli byste pořádat večírek v metru? Asi ne, viďte :-)

 

 

 

HappyBox je jiný! Je jiný ze všech úhlů pohledu. Je malý, je přenosný, je moderní a hlavně vás baví!

Diky HappyBoxu posouváme hranice zážitkové fotografie zase o notný kus dál. Naše tajemná skříňka je nacpaná tou nejmodernější technikou až k prasknutí. Dotykový displej na předním panelu, špičková optika moderní zrdcadlovky, jedinečné a originální softwarové řešení tvoří z HappyBoxu ten nejlepší plně automatický přístroj na pořizování autoportrétů na každý večírek!

Dotkni se obrazovky -> usmívej se -> a cvak -> fotka jako malovaná a celé to trvá jen pár vteřin.

Kvalita samotné fotografie je také na vysoké úrovni. HappyBox totiž tiskne fotky na nejlepší tiskárně, která kdy byla zkonstruována. Hmm, a ta grafika! Jedna báseň :-)

HappyBox je opravdový kamarád, který vás osloví a to vůbec nepřeháníme :-) HappyBox totiž mluví lidskou řečí!

JAK NA TO?

HappyBox je sociální.

HappyBox – tak neváhej a foť!

KAM SE HAPPYBOX HODÍ?

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Foto služby

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011