Party HALL

PARTY HALL
PARTY HALL

Jako jediní na tuzemském trhu dokážeme elegantně zastřešit Vaše společenské události, večírky, eventy, ale i svatby, či sportovní akce stylovým nafukovacím stanem o velikosti 150 m2, který pojme až 200 osob a je vyroben z pevného, nepromokavého a žáruvzdorného PVC.

 

 

 

 

 

 

Je možné jej postavit během několika okamžiků téměř kdekoliv a tak je jeho využití limitováno jen a pouze Vaší představivostí.

Nafukovací PVC stan nepotřebuje podpůrné konstrukce

Partyhall.cz nabízí pronájem nafukovacího PVC stanu, který je v České republice unikátem a může se pochlubit hned několika výjimečnými vlastnostmi.

V první řadě je mobilní, nepotřebuje žádné podpůrné konstrukce a jeho stavba i následné bourání zabere minimum času. Je nehořlavý, má dobré izolační schopnosti, a proto se hodí i pro zimní akce na sněhu. Neustálá cirkulace vzduchu ve stěnách navíc zajišťuje příjemné ovzduší i v horkých letních měsících.

Rozměry stanu jsou 10 m × 15 m, tzn. 150 m², je 5 m vysoký a má primárně bílou barvu. Zabarvení stěn lze však měnit během okamžiku použitím barevných reflektorů, díky tomu lze dosáhnout mnoha zajímavých vizuálních efektů.

PartyHall stan Extra vybavení

Kromě pronájmu samotné párty haly poskytujeme veškeré vybavení pro stany, tzn. mobilní skládací podlahu, party sety (lavice, stoly), osvětleníozvučení a bar (sestaven z modulů po 1,25 m tzn. 1,25 m až 5 m).

Cena pronájmu samotného stanu začíná na

14.999,- Kč bez DPH na den

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Zastřešení

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011