Rauty a bankety

BANKET Catering

Během více než 20 let působení na trhu jsme připravili téměř 1 500 akcí mezi které patřily bankety, rauty nebo i svatby a vybudovali si hluboký smysl pro to jak dělat firemní večírky a jiné společenské akce úspěšné a nezapomenutelné. Přestože jádrem naší činnosti je bezchybný catering, součástí naší nabídky jsou rovněž komplexní služby z oblasti produkce, od návrhu akce, přes zajištění prostor až po její precizní provedení. Bude nám velikým potěšením vzít na sebe tu obrovskou zodpovědnost a pomoci i vám s přípravou a uskutečněním vaší události.
mobilní restaurace

MOBILBAR - mobilní restaurace

Jsme jediná společnost v České republice, která vyvinula, zkonstruovala a také provozuje unikátní multifunkční MKR Mobilbar. Nejdříve se tváří jako obyčejný návěs. Po stisknutí jediného tlačítka se automaticky rozloží, ztrojnásobí svoji plochu a přemění se bezchybnou "hospodu" až pro sto lidí. Stačí napojit vodu, elektřinu a vaše akce může začít. Do hodiny máte kdekoli naprosto famózní reprezentativní prostory se vším, na co si jen vzpomenete - bar, pípa, myčka, lednička, hudební aparatura, televizory, osvětlení, topení i klimatizace a to vše na nejvyšší profesionální úrovni.
Molekulární kuchyně
Doporučujeme

MOLEKULÁRNÍ CATERING

Molekulární kuchyně připravuje pokrmy metodami známými spíše z laboratoří (emulgování, mražení tekutým dusíkem, přidávání různých látek rozkládajících strukturu suroviny, atd.), čímž vytváří naprosto nečekané pokrmy. Molekulární gastronomie (nově se také začíná prosazovat termín technoemociální kuchyně) používá stejné suroviny jako gastronomie klasická, ale zásadně se liší použitými postupy, například nízkoteplotní vaření ve vakuu Sous-vide.

Zátiší Catering

Naše mise a motto Yes, we can... mohou být naplněny pouze prostřednictvím lidí v Zátiší Cateringu. Naši event manažeři jsou ti nejzkušenější profesionálové v oboru. Neváhejte a obraťte se na nás, uděláme pro Vás cokoli. Yes, we can...

Catering Bonté

Catering Bonté vám své služby nabízí již řadu let. Z původní Bazalka Catering v.o.s jsme se propracovali až k dnešní podobě Catering Bonté. Ačkoliv jsme změnili název, všechna bohatá praxe a zkušenosti nám zůstaly. Můžeme vám tak nabídnout tradici služeb opravdu vysokého standardu.
Catering
Doporučujeme

PROFI CATERING

zabývající se zejména plánováním, přípravou a realizací cateringových akcí na klíč. Svým působením od roku 1997 si náš stálý tým pracovníků získal vysoké renomé pro svoji kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup při plánování, přípravách a samotné realizaci akcí. Jsme spolehliví, profesionální a vstřícní. Působíme na celém území ČR a případně také v zemích EU.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011