SNOOKR BALL - fotbalový kulečník

snooker ball
snooker ball

Mnoho lidí si myslí, že se dnes už nic nového vymyslet nedá. Že v dnešní vymazlené době existuje snad už úplně vše. Přesto se najdou kreativní dušičky a vymyslí opět něco nového i tam, kde už všem ostatním došly nápady. Příkladem jsou dva francouzští podnikatelé – Aurélien a Samuel, kteří přišli s nápadem na Snooker Ball.

.

.

.

.

.

Ptáte se co je Snooker Ball?

Principy této hry jsou založeny na nám známé stolní hře. Jen se zde používají fotbalové míče, které mají stejné barvy jako originální biliardové koule. Po stranách jsou "jamky", kam se hráč trefuje a při tom nepoužívá tágo, ale pouze vlastních nohou. Spojením těchto dvou aktivit tedy vznikl SNOOKER BALL. 

SnookerBall - nová zábava pro vaše akce! (7x3m)

Jak hrát?

Počáteční umístění balónu je uspořádáno do trojúhelníku jako u příbuzné hry biliard. Míče mají svá čísla a podle pravidel se musí poskládat počínaje 1 ve druhé řadě je 3,10 třetí řada pak 5,8,14 čtvrtá řada pod 5 je 15 a hned vedle ní pokračují 7,11,2 a poslední řadu tvoří 4,9,12,6 a 13. Hráč si vybere, které míče budou jeho podle barevného provedení. Rozstřelovací míč je bílý a nyní se už snažíte míče trefit do jamek po stranách. Každý kdo biliard někdy hrál, bude nejspíš pravidla dobře znát. U faulů je to tak, že když se hráč dopustí přestupku, může jeho soupeř hrát 2x pokud neschytá trestný bod už při prvním pokusu.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii SPECIÁLNÍ

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011