LASEROVÁ STŘELNICE

LASEROVÁ  STŘELNICE
LASEROVÁ STŘELNICE

Vítejte na stránkách Projekční laserové střelnice! Chtěli byste si zastřílet na bažanty? Vyzkoušet svou rychlost na 1000 terčů? Otestovat mušku v situaci s rukojmími? Máte doma kulomet MG40 a chtěli byste si z něj bezpečně zastřílet? Nebo si jen chcete prověřit své schopnosti bez omezení na náboje a prostory střelnice? Vyzkoušejte Projekční laserovou střelnici!

.

.

.

.

Principem laserové střelnice je trénink střelby na různé typy cílů. Střelec si zvolí typ scénky a střílí na projekční plátno o velikosti cca 2 x 1,5 metrů speciálně upravenou laserovou zbraní. Tyto zbraně jsou velmi podobné klasickým střelným zbraním avšak s tou výjimkou, že u nich nepocítíte zpětný ráz, tedy jak se říká "nekopou". Kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scének s převážně zvířecí a výcvikovou tématikou.

Zbraně, které máme k zapůjčení ZDARMA jsou složením identické jako originály a některé z nich jsou odlehčené což umožňuje střelbu hlavně dětem. Momentálně máme k dispozici tyto laserové zbraně:

  • Mini Ruger
  • H+K SD6
  • Malorážka ZKM452
  • Colt 1911
  • ČZ decompact75

Novinkou naší laserové střelnice jsou vložné hlavně pomoci, kterých uděláme z jakékoliv zbraně kromě Glocku (neodpovídá mechanizmus) zbraň laserovou např. pistol, revolver, kulovnice, brokovnice atd.

Velikou výhodou laserové střelnice je její mobilita. Jelikož je k jejímu provozu potřeba pouze promítací plátno, počítač jako řídící jednotka a samozřejmě zbraně, vyjíždíme s naší střelnicí na různé společenské, historické a kulturní akce, rodinné oslavy či firemní večírky. Zpříjemněte Vaši akci, oslavu či párty naší Laserovou střelnicí a umožněte svým blízkým, přátelům či svým zaměstnancům nevšední zážitek.

V případě našeho příjezdu za Vámi máme navíc k dispozici zbraně airsoftové konkrétně:  H+K MP5, H+K MP5 SD6, AK 47 a vzduchovky GAMO-HUNTER a DELTA-CADET

Na léto pro Vás připravujeme kuše, luky a skákací hrady.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii SPECIÁLNÍ

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011