Výzdoba

Balónková výzdoba

Decentní forma dekorace pomocí kytiček z balónků! Možné také sloupy či oblouky s prvkem květin. I balónkové kytice umíme doručit jako dárek! Balónková dekorace je zpestření vaší společenské události a pro oči klientů slastí při spatření různých balónkových výtvorů.
Ovocná dárková kitice

Ovocné KYTICE k nakousnutí

Vaši firemní akci, večírek či konferenci ozvláštní lahodné a zdravé občerstvení. Ovocné kytice a ovoce v čokoládě poslouží jako netradiční občerstvení i dekorace.Originální a zároveň univerzální dárek vhodný pro kohokoli k jakékoli příležitosti. Klademe důraz na kvalitní ingredience - čerstvé ovoce po celý rok, pravá belgická čokoláda Callebaut a ruční výrobu, zajišťujeme kompletní servis včetně dárkového balení a rozvozu.
Živý stůl - Table lady
Doporučujeme

ŽIVÝ STŮL - LADY FURSHET - TABLE LADY

Překvapte své hosty překrásnou Lady Furshet - nádherná modelka nabízející občerstvení uchvátí každého. Představujeme Vám zbrusu novou službu pro Váš event! Lady-furshet, neboli „Dívka - živý stůl“ se velice dobře hodí nejen při uvítání hostů na banketech, svatbách, firemních večírcích, ale i pro akce, které se konají pod širým nebem. Krásná dívka – živý stůl ozvláštní Vaši oslavu!
Ledové sochy

Ledové sochy, bary a fontány

Historie českého ledosochařství není tak dlouhá a bohatá, ale vy nám ji pomáháte měnit. Vždy nás potěší jakýkoliv dotaz či poptávka na naši tvorbu. S týmem našich sochařů jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání. Pro jakoukoliv událost pro Vás vyrobíme ledovou sochu malou, v životní velikosti i v té nadživotní.
Doporučujeme

Atelier FLEURS

VYTVÁŘÍME KOMPLETNÍ FRORISTICKÝ DESIGN PRO NÁROČNÉ I NENÁROČNÉ ZÁKAZNÍKY ZA ZAJÍMAVÉ CENY. Nabízíme: Květiny, doplňky, dekorace, moderní floristiku, květinové vazby, aranžmá, originální kytice, svatební, gratulační, smuteční čerstvé řezané květiny, hrnkové květiny, pokojové rostliny, doplňky ke květinám, dekorace , ruční originální tvorbu

DEKORACE a VÝZDOBA

Zajistíme kompletní výzdobu a dekoraci Vaší párty, nebo oslavy. Balónkový servis. Natiskneme balónky s logem Vaší firmy.
Doporučujeme

LA FLORISTA

Máme dlouhodobé zkušenosti s přípravou květinové výzdoby pro nejrůznější akce. Dokážeme květinové aranžmá dotvářet do Vašich firemních barev nebo do barevné atmostféry dané akce. Profesionální zkušený tým floristek La Florista s.r.o. je připraven pro vás vykouzlit jakkoli náročnou a originální květinovou výzdobu. Poradíme Vám s květinovou výzdobou Vašich firemních eventů a akcí, jako jsou tiskové konference, branche, firemní party, launch nového výrobku nebo akce pro klienty či zaměstnance.

LAMPIJÓN

LAMPIJÓN rozzáří každou místnost, vyvolá vzpomínku, připomene svátek a posvítí na cestu.
1
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011