ŽIVÝ STŮL - LADY FURSHET - TABLE LADY

Živý stůl - Table lady
Živý stůl - Table lady

Překvapte své hosty překrásnou Lady Furshet - nádherná modelka nabízející občerstvení uchvátí každého. Představujeme Vám zbrusu novou službu pro Váš event! Lady-furshet, neboli „Dívka - živý stůl“ se velice dobře hodí nejen při uvítání hostů na banketech, svatbách, firemních večírcích, ale i pro akce, které se konají pod širým nebem. Krásná dívka – živý stůl ozvláštní Vaši oslavu!

.

.

.

.

Uvnitř stolku na kolečkách jsou opravdové modelky oblečené do šatů, které jsou stylizované v rámci tématu akce. „Živé stoly“ se mohou plavně přesouvat po sále a okouzlovat hosty svými krásnými úsměvy, nabízet jim libovolné nápoje a občerstvení ze svého stolu. Kdokoliv může přistoupit k dámě Lady Furshet nejen se občerstvit, ale i popovídat si se slečnou a zpříjemnit tak svůj čas, během kterého čeká na příchod známých a přátel a obchodních partnerů. Tím se z každého občerstvení stane něco jedinečného.

Cena služby je od 4000,- Kč a zahrnuje: montáž a demontáž jednoho vybraného typu, služby profesionální modelky, která bude hovořit česky/anglicky/německy/rusky dle Vašeho výběru.

Doplňkové služby:

- individuální výzdoba stolu, floristika
- servírování
- výzdoba svíčkami, dekorace dortu nebo lahve šampaňského fontánkami
- návrh a realizace živého stolu dle na individuální přání klienta (firemní styl, dle tématiky akce aj.)

Poznámka: Zároveň je možno objednat max. 2 stoly.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Výzdoba

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011