DJ

DJ - Václav Höfler

DJ - Václav Höfler

Jmenuji se Václav Höfler a celý život se věnuji hudbě. Během studií na konzervatoři jsem začal tančit v taneční skupině UNO a sestavovat první choreografie. Později jsem vystřídal mnoho profesí, které však měly vždy jedno společné – hudbu. Podílel jsem se na vzniku videoklipů, manažeroval hudební skupiny a postupně také začal bokem hrát jako DJ. Tento můj koníček se nakonec stal mým povoláním. Naplňuje mě, když vidím, že skrze hudbu mohu dělat radost lidem, pro které hraji.

TVUJ DJ - Michal Pácalt

Ozvučení soukromých akcí, firemních večírků, diskoték a všech kulturně společenských akcí. Neomezeny zvukový výkon. Možnost ozvučit kapely. Bezdrátové mikrofony, digitální úprava zvuku. Světelný support (disko světla „trill“, scany a otočné hlavy řízené dmx pultem, strobo efekty, indoor ohňostroje, výrobníky mlhy, sněhu a pěny). Pozor!!! Možnost projekční techniky – projektory, plazmové obrazovky, vice kamer (videopult). Pořízení video záznamu z Vaší akce. Profesionální deejays s rozsáhlou fonotékou čítající řádově tisíce skladeb, hrajících na špičkové dj´s přehrávače umožňující využití speciálních efektů, samplů a digitální „skreč“.

Petr HORNET

DJ na vaší párty. Disponujeme veškerým vybavením a zaručujeme profesionální přístup.
Doporučujeme

Jiří POŠÍK

Profesionální vybavení zvuku i světel na jakoukoli párty. Moderování akcí a zařízení karaoke. Není pro nás tedy žádný problém nazvučit komorní akci pro 20 lidí, ani velkolepou párty pro tisíce lidí. Spolupracujeme s kvalitními zvukaři, kteří se postarají o bezproblémový průběh po technické stránce.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011