Foto služby

Online fotografie na akce

PHOTO To Go

Postavíme ateliér kdekoliv po celé ČR. Nachystáme 3D scénu. Vyfotíme jednotlivce i skupiny. Do pár minut máte fotku nebo data ve svých dlaních.Plánujete společenskou událost a přemýšlíte, jak návštěvníky nadchnout? Potřebujete profesionální foto s vlastním návrhem pozadí?
HAPPY BOX

HAPPY BOX - je kreativní fotopřístroj.

HappyBox je přístroj , který vás učiní šťasným :-) O co jde? Fotobudku, která se o pořízení vaší fotografie sama postará jistě znáte z obchoďáku nebo metra. S tou si ale na rozdíl od našeho HappyBoxu mnoho legrace neužijete. Obvykle tam pro celou vaši partičku není dost místa, nejsou tam žádné rekvizity, grafická úprava je žalostná a o kvalitě vytištěné fotografie nemluvě. A to nejhorší je, že ta obrovská a zastaralá fotobudka za vámi nikam nepřijede. A chtěli byste pořádat večírek v metru? Asi ne, viďte :-)
Petr SAPÍK
Doporučujeme

Fotograf - Petr SAPÍK

Nabízím kompletní fotografické služby v oblastech portrétní, módní, glamour, rodinné, produktové a reportážní fotografie, svatby, večírky, firemní i jakékoliv jiné akce, provádím úpravy fotografií dle vašich speciálních požadavků a přání.Dále Vám zajistím kalendáře, fotoknihy, rámování fotografií a jiné související služby.

Fotograf - Tomáš MALÝ

nabídka vytvoření fotografií pro Restaurace, hotely bary, penziony, kluby, kavárny, hospody, vinárny, cukrárny, čajovny a další ubytovací/gastronomické provozovny

FOTOGRAF - Jakub JOACHIM

Profesionální fotografické služby
Doporučujeme

Fotograf - René SVOBODA

Profesionální fotografie nebo videozáznam Vaší společenské události, svatby, oslavy, nebo sportovní akce – to je služba FREE PROFI PHOTO. Profesionální fotograf nebo kameraman přijede s veškerým vybavením na určené místo a zaznamená výjimečné okamžiky.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011