Hotely

Hotel MALEVIL

Hotel MALEVIL

Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech anebo ve dvou malevilských penzionech,které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo : V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem a penziony jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině, protože tam máte větší zázemí a soukromí. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků.Přijeďte s mini a nenechávejte je doma. Děti si můžou zahrát v dětském koutku. Ve srubech najdete malou vybavenou kuchyňku, jídelnu s krbovými kamny, ložnici a pokoj s palandou. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC. Večer si můžete zpříjemnit posezením na venkovní terase.
TROSKY

Školící a rekreační středisko TROSKY

Nabízíme výjimečné ubytování v nově zrekonstruovaných a nezvykle prostorných apartmánech. Apartmány jsou obklopeny okouzlující přírodou a díky svému umístění daleko od ruchu velkoměsta, skřípění automobilových pneumatik i zástupů zvídavých turistů nabízejí naprostý klid a soukromí. Při budování a následném vybavování apartmánů jsme kladli důraz na kvalitu, funkčnost a prostornost tak, aby naši hosté byli maximálně spokojeni. Pro zajištění bezpečnosti a pohodlí všech hostů jsou všechna apartmá nekuřácká. Po dohodě lze ubytovat s domácími mazlíčky.

Rekreační středisko KRÁLOVEC u VALAŠSKÝCH KLOBOUKŮ

rádi bychom Vám představili rekreační středisko KRÁLOVEC u VALAŠSKÝCH KLOBOUKŮ. Naše středisko se nachází na kopci v lesích nad Valašskými Klobouky v klidné částí Bílých Karpat
Botel GREEN YACHT

GreenYacht hotel Praha

Romantic, Luxury a Premium Cabins - to je styl ubytování na golfYacht.Užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Oddejte se odpočinku, ať už po dni stráveném sportem či turistikou. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.

Golf hotel MORRIS****

Golf Hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard. Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně Nabízí 46 nových luxusních pokojů. Je vybaven starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu.

Hotel S.E.N. Senohraby

Hotel S.E.N. - Steve´s European Notion, není článkem žádného hotelového řetězce. Leží nedaleko od dálnice D1 - Exit 21- příjemné ubytování v blízkosti Prahy. Komplex zahrnuje 47 luxusních pokojů a apartmá, dependance s 11 standardními dvoulůžkovými pokoji a klimatizované kongresové sály, salonky a konferenční apartmá. Kongresy, konference, prezentace firem, školení, team buildingová setkání, pracovní a obchodní jednání, výstavy.
Doporučujeme

Grandhotel Zvon

je luxusní hotel kategorie **** Superior s bohatou historickou tradicí sahající až do roku 1533, který se nachází přímo v srdci Jižních Čech, na historickém centrálním náměstí Českých Budějovic. V průběhu posledních třech let došlo ke kompletní přestavbě celého objektu a k vytvoření na jihu Čech unikátního luxusního hotelového komplexu.

Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp patří k nejprestižnějším pětihvězdičkovým hotelům nejen v České republice, ale v celé střední Evropě. Své první hosty přivítal již v 18. století. Od té doby ho navštívili přední osobnosti z celého světa a každoročně hostí akce mezinárodní významu - Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Tourfilm, Ples šlechticů a mnohé další.
Doporučujeme

Spa resort TREE OF LIFE

Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš, 90 minut od hlavního města Prahy. Disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní akci, které dodá jedinečnou lázeňskou atmosféru!
Hotelový interiér
Doporučujeme

Hotel Alabama

Hotel a restaurace Alabama se nachází při příjezdu od Prahy (20km) a Ml. Boleslavi. Komplex zahrnuje několik středisek : hotel, country club, diskotéku – taneční sál, restauraci, školící středisko, letní terasu s grilem, bowling, saunu s vířivým bazénem. Kapacitu hotelu je 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkové, nadstandartní pokoj lze využít i pro dlouhodobý pobyt. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011