Ovocné KYTICE k nakousnutí

Ovocná dárková kitice
Ovocná dárková kitice

Vaši firemní akci, večírek či konferenci ozvláštní lahodné a zdravé občerstvení. Ovocné kytice a ovoce v čokoládě poslouží jako netradiční občerstvení i dekorace.Originální a zároveň univerzální dárek vhodný pro kohokoli k jakékoli příležitosti. Klademe důraz na kvalitní ingredience - čerstvé ovoce po celý rok, pravá belgická čokoláda Callebaut a ruční výrobu, zajišťujeme kompletní servis včetně dárkového balení a rozvozu.

.

.

.

.

Připravíme pro Vás menší kytice na každý stůl konference či velké kytice obsahující až 10 Kg ovoce jako dominantu Vašeho rautu. Ovoce v kyticích a ovoce v čokoládě na tácech je omyté, nakrájené na malé kousky a napíchnuté na špejle, takže je jeho konzumace velmi snadná.

Ovocné kytice budou skvělým doplňkem Vašeho candy baru nebo čokoládové fontány. Složení ovoce, velikost, počet kusů, druh čokolády a zdobení i speciální požadavky na barvu nádob, ovocné logo a další požadavky můžete domluvit s naším týmem.

Vaše obchodní partnery i významné klienty mužete obdarovat originálně, zdravě a chutně díky dárkům. Zdravé a  ovocné kytice jsou vhodné pro muže i ženy jakéhokoli věku i postavení.

Partnerským firmám můžete poslat jednu velkou ovocnou kytici pro celý jejich pracovní tým, na které si pochutnají všichni společně.

Jednotlivé obchodní partnery můžete obdarovat každého zvlášt ovocnou bonboniérou či menší ovocnou kyticí s osobním blahopřáním. Všechny produkty lze zabalit do krabiček s logem Vaší společnosti, k dárku přidat Vaše firemní blahopřání či novoročenky a dárky doplnit o ovocné nápisy, loga či nádoby a mašle ve firemních barvách.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Výzdoba

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011