LIVE show band

Jsme hudební skupina s oblibou používající přívlastek LIVE SHOW. Silou improvizace, stylovou různorodostí repertoáru, dokonalým vokálním provedením a suverénní profesionalitou dokážeme zdvihnout náladu každému publiku. Pokud hledáte vhodnou kapelu na svatbu, ples nebo firemní večírek, jsme tou správnou volbou.

.

.

.

.

Jsme hudební skupina s oblibou používající přívlastek LIVE SHOW. Silou improvizace, stylovou různorodostí repertoáru, dokonalým vokálním provedením a suverénní profesionalitou dokážeme zdvihnout náladu každému publiku. Pokud hledáte vhodnou kapelu na svatbu, ples nebo firemní večírek, jsme tou správnou volbou.

V našem širokém repertoáru naleznete více než 800 skladeb všech žánrů jak pro domácí, tak zahraniční klientelu. Jsme Vaše hudba na ples (i maturitní ples), taneční zábavu,svatbu, rodinnou oslavufiremní večírek, V.I.P. akci apod. Předvedeme Vám kvalitní živou hudbu, zvukouvou a světelnou show a bohatý estrádní program s převleky, imitací známých českých a zahraničních umělců apod.

Disponujeme velkými hudební zkušenosti ze zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Kanárské ostrovy) a proto je naše hudební skupina schopna bez problémů uspokojit i veškerou zahraniční klientelu.

Kapela na svatbu

Svatba je jen jednou za život, a proto by se měla stát nezapomenutelným zážitkem. Předcházejí jí několikaměsíční přípravy plné očekávání toho, že se vše povede tak, jak má. Jednou z hlavních složek Vaší svatby je živá svatební kapela.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Skupiny a velké kapely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011