Centrum současného umění DOX

Centrum současného umění DOX - pronájem prostor
Centrum současného umění DOX - pronájem prostor

Kromě prezentace současného umění nabízí centrum DOX pronájem jedinečných industriálních prostor, vhodných k uspořádání společenských akcí, večírků, symposií, tiskových konferencí, vzdělávacích akcí a podobně. Celková výstavní plocha centra DOX představuje více než 3000 m2.

.

.

.

.

.

.

Zadní budova - Auditorium
 
Prostor o rozloze 430 m2 ve 3. patře s jedinečným výhledem do typické holešovické zástavby. Jedná se o reprezentativní interiér vhodný pro slavnostní společenská setkání, firemní oslavy, večírky, diskuse, přednášky konference, filmové či multimediální produkce. Variabilní víceúčelové prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou s možností dalšího dělení prostoru akustickými stěnami. Vysoké akustické parametry umožňují kvalitní reprodukovanou či živou hudební nebo divadelní produkci. Kapacita je 150 - 300 osob (v závislosti na uspořádání interiéru). V případě vyššího počtu hostů lze kapacitu tohoto prostoru rozšířit o prostor Galerie F ve 2. patře (patra jsou propojena bezbariérovou rampou).
Zadní budova - Galerie F

Prostor o rozloze 270 m2 ve 2. patře, vhodný pro uspořádání společenského setkání, rautu, večírku, diskuse či produktové prezentace.

Kavárna + Terasa

Prostory o celkové rozloze 233 m2, vhodné pro tiskové konference, letní rauty, společenská setkání. V těsné blízkosti se nachází Studio a Galerie E. V případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci až se třemi paralelními sekcemi.

Zadní budova - Studio

 Prostor o rozloze 100 m2 v 1. patře, vhodný pro společenská setkání, produktové prezentace, workshopy, přednášky, tiskové konference či menší filmové projekce. Nachází se v blízkosti kavárny a sousedí s Galerií E a kavárnou - v případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci se dvěma paralelními sekcemi.

Zadní budova - Galerie E

Prostor o rozloze 120 + 50 m2 v 1. patře, vhodný pro uspořádání produktové prezentace, workshopů a dalších akcí. Galerie E sousedí se Studiem - v případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci se dvěma paralelními sekcemi.

Galerie A

Prostor o rozloze 616 m2. Galerii A lze doplnit o prostor Galerie B o rozloze 270 m2. Prostory jsou vhodné pro uspořádání "koktejlu v umění" (společenského setkání přímo ve výstavě). Jsou ideální pro uspořádání kapacitně náročnějších firemních akcí, produktových prezentací či konferencí(pouze v období mezi realizacemi výstav)

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Sály

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011