Light & gymnastic show

LIGHT & GYMNASTIC SHOW
LIGHT & GYMNASTIC SHOW

Rekvizity a kostýmy vytvořili mistři světelného designu. Pyrotechnické, dýmové a světelné efekty, akrobatické triky spolu s moderní choreografií ve stylu fusion modern překvapí každého diváka. Jsme týmem profesionálů, kteří se sešli s jediným cílem - vytvořit exkluzivní show, programy a doprovodné akce na eventy a události rozličného formátu a typu.

.

.

.

Dechberoucí a nezapomenutelná lightshow v podání našeho uměleckého kolektivu je tou správnou volbou pro Vaši akci, ať už se jedná o prezentaci, firemní večírek nebo soukromou oslavu! Světelná show je zde pro Vás kouzelným zážitkem, který Vás doslova nadchne. Zapomeňte na všechno, co jste viděli předtím! Lightshow v našem podání bouří tradiční představy o světelné show. Nechte se unést jedinečnou atmosférou, kterou jste ještě nikdy nezažili! Vítejte v novém galaktickém světě - světě nadpozemské krásy!

Jsme týmem profesionálů, kteří se sešli s jediným cílem - vytvořit exkluzivní show, programy a doprovodné akce na eventy a události rozličného formátu a typu. Jsme tanečníci, herci, modelky a modelové, choreografové, režiséři a dokonce i kaskadéři, kteří rozumí svojí profesi a můžou se pyšnit mnohaletými zkušenostmi práce ve svém oboru v oblasti event akcí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Nestojíme na místě! Držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu event služeb, svoje stávající programy pořád zdokonalujeme a vylepšujeme a neustále vymýšlíme nové a nové.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Exhibice, show

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011