FIRMUS Praha

Hudební skupina FIRMUS je všestranná taneční kapela. Využívá všech dostupných technických prostředků k tomu, aby ti kteří nás pozvou na své akce byli maximálně spokojeni. Specializuje se na taneční hudbu s důrazem na živé latinsko-americké rytmy. V repertoárové oblasti se zaměřuje na POP, ROCK, C&W, SWING, JAZZ a také samozřejmě i na „lidovky“. Snahou skupiny je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná.

 

Hudební skupina FIRMUS je všestranná taneční kapela. Využívá všech dostupných technických prostředků k tomu, aby ti kteří nás pozvou na své akce byli maximálně spokojeni. Specializuje se na taneční hudbu s důrazem na živé latinsko-americké rytmy. V repertoárové oblasti se zaměřuje na POP, ROCK, C&W, SWING, JAZZ a také samozřejmě i na „lidovky“. Snahou skupiny je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná.Skupina je vybavena zcela novou, kvalitní zvukovou aparaturou. Umí zahrát i velmi decentní, tichou, poslechovou hudbu, právě tak dobře jako i tvrdý ROCK.

Sólovou zpěvačkou skupiny FIRMUS je Ivana HRADEČNÁ, která hraje také na percussion - rytmické nástroje a na klávesy. Svým lahodně znějícím hlasem a profesionálním přístupem vytváří příjemný image kapely a umocňuje výsledný efekt vystoupení.

Vedoucím skupiny je Bohumil ŠEBEK – kytara, zpěv, konferování. Zároveň je také aranžérem a programátorem všech skladeb. Petr FILIPSKÝ je sólistou na klávesové nástroje, zpěvákem a expertem na zvukovou techniku. U klávesových nástrojů alternuje Zdeněk URBANOVSKÝMartin MACH – také trombon a zpěv. Skupinu lze rozšířit o hráče na saxofon (alternují Antonín MÜHLHANSL, Míla SCHOVÁNEK, Petr VALÁŠEK, Vladimír /Boryš/ SECKÝ a u bicích nástrojů Marek UMÁČENÝ). Všichni hudebníci patří mezi špičkové hráče.

Skupina FIRMUS vystupuje v obsazení 2+1, 3+1 a velmi úspěšně na menších akcích i 1+1.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Tria a malé kapely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011